KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"

Konkurs plastyczny pod hasłem "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA" odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 13 im.Sindbada. W konkursie wzięły udział również dzieci z naszego przedszkola Eliza Lizakowska oraz Kacper Szczepaniak z grupy III "Ekoludki". Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, rozwijanie twórczości plastycznej dzieci, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznych.

Przed przystąpieniem do działania, dzieci z Przedszkola nr 13 wprowadziły wszystkich w przedświąteczny nastrój prezentując krótkie przedstawienie. Następnie wszyscy przystapili do pracy. Zadaniem dzieci z każdego przedszkola było wykonanie pisanki pod nadzorem komisji i nauczycieli opiekunów. Po zakończeniu działań twórczych nastąpił słodki poczęstunek, wręczenie wszystkim dzieciom nagród oraz pamiętkowe zdjęcia.

Galeria
« powrót